Płytka gresowa Italgraniti I Cementi Flax 80×80 FL0388
Pierwotna cena wynosiła: 249,00 zł.199,00 złAktualna cena wynosi: 199,00 zł.
1 karton = 1.28 M2
- Opis
- Dane Techniczne
- Opinie (0)
Opis
Płytka gresowa z kolekcji I Cementi w kolorze Flax to eleganckie połączenie surowej estetyki betonu i wysokiej trwałości, które pozwala tworzyć nowoczesne, wyraziste przestrzenie, stworzona przez markę Italgraniti. Neutralny beżowy odcień inspirowany naturalnym cementem wprowadza do wnętrza spokojną, architektoniczną bazę aranżacji, a matowa powierzchnia nadaje całości subtelny, nowoczesny charakter.
Struktura płytek wiernie odwzorowuje wygląd surowego betonu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w minimalistycznych, loftowych i nowoczesnych projektach wnętrz. Stonowana kolorystyka ułatwia łączenie ich z drewnem, kamieniem czy metalem, pozwalając tworzyć harmonijne aranżacje w salonie, łazience, kuchni lub przedpokoju. Format 80 × 80 cm pozwala budować duże, estetyczne powierzchnie z ograniczoną liczbą fug, co podkreśla nowoczesny charakter wnętrza.
Płytka wykonana jest z gresu porcelanowego i posiada matowe wykończenie z delikatną strukturą oraz właściwości antypoślizgowe, co zwiększa bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Jest rektyfikowana, mrozoodporna i przeznaczona zarówno na ściany, jak i podłogi wewnątrz oraz na zewnątrz. Grubość około 9 mm zapewnia trwałość i stabilność, a technologie RealUp i StrideUp podkreślają naturalną głębię powierzchni oraz komfort użytkowania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,8 × 0,8 × 0,02 m |
| Gatunek | Pierwszy |
| Grubość | 9 mm |
| Ilość | Karton |
| Metry kwadratowe/karton | 1.28 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Powierzchnia | Matowa |
| Rektyfikacja | Tak |
| Rodzaj gresu | gres porcelanowy |

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.