Płytka gresowa Italgraniti Travertini Bianco Vein Cut Ribbed 60×120 TR01BAR
Pierwotna cena wynosiła: 299,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.
1 karton = 1.44 M2
- Opis
- Dane Techniczne
- Opinie (0)
Opis
Płytka gresowa z kolekcji I Travertini w kolorze Travertino Bianco Vein Cut Ribbed to eleganckie połączenie naturalnej estetyki trawertynu i wysokiej trwałości powierzchni, które pozwala tworzyć wyraziste, architektoniczne aranżacje, stworzona przez markę Italgraniti. Jasny odcień inspirowany kamieniem naturalnym rozjaśnia przestrzeń, a dekoracyjna struktura ribbed nadaje ścianie efekt głębi i subtelnej gry światła.
Powierzchnia inspirowana cięciem vein cut odwzorowuje naturalne, podłużne warstwowanie trawertynu, dzięki czemu aranżacja zyskuje elegancki i ponadczasowy charakter. Delikatne żłobienia wprowadzają ciekawą strukturę i sprawiają, że płytka dobrze sprawdza się jako dekoracyjny akcent na ścianie w łazience, salonie kąpielowym czy strefie dziennej. Jasna kolorystyka świetnie komponuje się z drewnem, metalem oraz minimalistyczną ceramiką, pozwalając stworzyć harmonijną i nowoczesną przestrzeń.
Format 60 × 120 cm pozwala tworzyć duże, estetyczne powierzchnie z ograniczoną liczbą fug, co wzmacnia nowoczesny charakter wnętrza. Płytka wykonana jest z gresu porcelanowego o grubości około 9 mm. Materiał jest także mrozoodporny i może być stosowany zarówno wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.
Informacje dodatkowe
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,2 × 0,6 × 0,02 m |
| Gatunek | Pierwszy |
| Grubość | 9 mm |
| Ilość | Karton |
| Metry kwadratowe/karton | 1.44 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rodzaj gresu | gres porcelanowy |
| Powierzchnia | Matowa, Strukturalna |


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.