Płytka podłogowa drewnopodobna Lea Bio Attitude Amber 20X120 LG7B410A
Pierwotna cena wynosiła: 219,00 zł.159,00 złAktualna cena wynosi: 159,00 zł.
1 karton = 1.44 M2
- Opis
- Dane Techniczne
- Opinie (0)
Opis
Płytka gresowa drewnopodobna Bio Attitude Amber z kolekcji Bio Attitude w ciepłym odcieniu Amber to wyjątkowe połączenie naturalnej estetyki drewna i nowoczesnej trwałości, stworzone przez markę Lea Ceramiche.
Jej kolor balansuje między słomkową żółcią a miodem, z delikatnymi orzechowymi akcentami i subtelnym rysunkiem, dzięki czemu wnętrze zyskuje przytulny, elegancki charakter i dużą swobodę w doborze pozostałej palety barw. Wykonana z gresu porcelanowego barwionego w masie, zachwyca odpornością i stabilnością w codziennym użytkowaniu, a matowe wykończenie podkreśla naturalny wygląd powierzchni. Rektyfikowane krawędzie pozwalają uzyskać precyzyjny, bardziej jednolity efekt na dużych płaszczyznach. To idealny wybór dla osób, które cenią ponadczasowy efekt drewna, nowoczesną elegancję i łatwość utrzymania czystości
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,2 × 0,3 × 0,1 m |
| Ilość | Karton |
| Metry kwadratowe/karton | 1.44 |
| Gatunek | Pierwszy |
| Mrozoodporność | Tak |
| Grubość | 9,5mm |
| Materiał | |
| Powierzchnia | naturalna |
| Rektyfikacja | Tak |
| Antypoślizgowość | R10 |




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.